Luxury Villa - Exclusive Property With Private Box

  • 140 m²
  • 3 soverom
  • 3 baderom

Luxury Villa - Exclusive Property With Private Box ligger i Cambuci bydelen i Milano og tilbyr overnatting med et komplett kjøkken og 3 rom. Denne villaen har en terasse

Villaen har også 3 baderom.

Boligen ligger i Milano, ca 4 km fra Santa Maria delle Grazie-kirken og 4,1 km fra Katedralen i Milano. Denne boligen ligger svært nær Parrocchia di Santa Bernadetta. Det er spisesteder som Osteria Bel Sit og Barrio's Cafe ca 300 meter fra stedet. Villaen ligger et par minutter med bil fra Miuccia Prada. Via De Pretis - Via Mazzolari bussholdeplass ligger mindre enn 500 meter unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Luxury Villa - Exclusive Property With Private Box Milano
Casa Osti
pris kun for mobil

Casa Osti

3.9 km fra overnattingsstedet
Villa Duomo - Jacuzzi E Terrazzo - Cinema - Free Parking - Gym
pris kun for mobil

Villa Duomo - Jacuzzi E Terrazzo - Cinema - Free Parking - Gym

4.8
Skikkelig 23 anmeldelser
5.1 km fra overnattingsstedet
USD 158 USD 142
per natt
High End Luxury House In The Heart Of Brera 4Bdr
pris kun for mobil

High End Luxury House In The Heart Of Brera 4Bdr

5.2 km fra overnattingsstedet
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Linate lufthavn Flyplass
    14 km

    Togstasjoner

    Milan Cadorna Station
    4,5 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Bankboks
    • Døgnåpen resepsjon
    • Sikkerhet
    • Bagasjeoppbevaring
    • Turer/ Billettservice
    • Velkomstdrink

    På kjøkkenet

    • Tørketrommel

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger
    • Brettspill
    • Lekeplass for barn

    Fritidsaktivitet

    • Solsenger
    • Hageområde
    • Grillfasiliteter

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Terrasse
    • Te- og kaffefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere
    • Familierom
    • Brannslukkere
    • Tilgang med nøkkel

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 10:00
    Lisensnummer015146-CNI-08361,IT015146C2E5DCGPAS
    Ofte stilte spørsmål
    • Kan vi parkere kjøretøyet vårt i nærheten av Luxury Villa - Exclusive Property With Private Box?
      Ja, en gratis privat parkeringsplads er tilgjengelig for gjester på Luxury Villa - Exclusive Property With Private Box.
    • Hvor mye vil det koste å bo i Luxury Villa - Exclusive Property With Private Box?
      Leien på Luxury Villa - Exclusive Property With Private Box starter på €335 per natt.
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Luxury Villa - Exclusive Property With Private Box?
      Gjester på Luxury Villa - Exclusive Property With Private Box bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut før 10:00.
    • Hvilke restauranter er i nærheten av Luxury Villa - Exclusive Property With Private Box?
      Restauranter i nærheten av Luxury Villa - Exclusive Property With Private Box inkluderer Osteria Bel Sit og Barrio's Cafe.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Linate lufthavn Flyplass
    14 km

    Togstasjoner

    Milan Cadorna Station
    4,5 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Luxury Villa - Exclusive Property With Private Box Milano

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk